Prof
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Profösyonel Bir Site Yapmak İçin Yola Koyulduk.Bu Yolda Giden Herkese Başarılar...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İngilizce Öğrenmek Şimdi Çok Kolay

YazarMesaj
dilokullari1

İngilizce Öğrenmek Şimdi Çok Kolay Empty
MesajKonu: İngilizce Öğrenmek Şimdi Çok Kolay   İngilizce Öğrenmek Şimdi Çok Kolay I_icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2014 1:16 pm

İngilizce Öğrenmek Şimdi Çok Kolay 5jtanl

Avitaion English Center Dil Okulları, dil eğitimindeki kavram karmaşasında, öğrenme yolunda oluşabilecek kargaşayı ve bunun yanında dengesizliğin gösterdiği etkenleri ortadan kaldırmak amacıyla bir eğitim programı sunarak İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere düzgün bir eğitim süreci geçirmelerini hedeflemektedir.

İlk başta tercih ettiği kurum taleplerine karşı olarak yapılan günlük programların akışı, ihtiyaçları karşılayarak iyi yönde tepki alabilen AEC Dil Okulları, doğru adımlarla ilerlediği yolda aynı dalda ki şirketlerin yabancı dil eğitiminde belgeli ve kurumsal bir şirket olma seviyesine gelmiştir.

Eğitim amaçlı sürdürdüğü sektörde iş alanlarında ilk tercih haline ulaşmış konumunda sürdürdüğü eğitimler, şahısa özgü programlama eğitimleri veya en çok 4 kişilik odalarda verilen öğretimler temel düzey İngilizce'dir.

Avitaion English Center Dil kursları; eğitim farkıyla, öğrenim durumundaki kişilere en iyi şekilde İngilizce bilgilerini muhteşem seviyede sonuca getirmesini sağlamak amacıyla eksik kalan her bilgiyi vermektedir.

Öğrenim süresince alanında uzman bir kadro tarafından, İngilizce eğitiminde başarmanın en önemli etkenin öğretmen olduğunun farkında olan AEC İngilizce Dil Okulları, bu doğrultuda özverili ve sorumlu bir tutum izlemektedir. Kurumlara ve şahıslara özel ingilizce programları uygulayarak istenilen zaman içerisinde en iyi şekilde yabancı dil öğrenimi için hazırlanan programlar da öğrencilerin en üst düzeyde eğitimlerini tamamlamasını amaçlayan AEC Dil kursları, etkili ve kalıcı bir şekilde hizmet vermektedir.

Avitaion English Center Dil Okulları, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve 2012 Tüketici Kalite Ödülü alarak sunduğu ingilizce kurslarının kalitesini belgelendirmiş ve Pilot İngilizcesi sektöründeki özenini, kurumsallığını, istikrarlılığını ispatlamıştır.

İngilizce Öğrenmek Şimdi Çok Kolay
1 sayfadaki 1 sayfası