Prof
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Profösyonel Bir Site Yapmak İçin Yola Koyulduk.Bu Yolda Giden Herkese Başarılar...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Evin Sahibi

2 posters
YazarMesaj
ayse

ayse

Evin Sahibi Empty
MesajKonu: Evin Sahibi   Evin Sahibi I_icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 7:56 pm

Bu ay sonu hiç param yoktu.Çaresiz printerda 5 tane 10 liralık banknot bastım çokda güzel oldu ilk olarak bankaya olan 10 liralık borcumu ödemeye gittim bankadakiler tipimden süphelenmiş olacak parayı uzun uzun incelediler neyseki parayı kabul ettiler artık çok rahattım çünkü 60 yaşındaki ev sahibimin kalpazanlığımı anlamasını imkansız görüyordum 50 lirasını ev sahibine verdim eve gittiğimde kapımda polisler bekliyordu onları gönderen ev sahibiymiş.

Soru: Sizce nasıl anladı?
mohammedali

Evin Sahibi Empty
MesajKonu: Geri: Evin Sahibi   Evin Sahibi I_icon_minitimeÇarş. Kas. 04, 2009 11:14 am

ayse demiş ki:
Bu ay sonu hiç param yoktu.Çaresiz printerda 5 tane 10 liralık banknot bastım çokda güzel oldu ilk olarak bankaya olan 10 liralık borcumu ödemeye gittim bankadakiler tipimden süphelenmiş olacak parayı uzun uzun incelediler neyseki parayı kabul ettiler artık çok rahattım çünkü 60 yaşındaki ev sahibimin kalpazanlığımı anlamasını imkansız görüyordum 50 lirasını ev sahibine verdim eve gittiğimde kapımda polisler bekliyordu onları gönderen ev sahibiymiş.

Soru: Sizce nasıl anladı?

Ne bilm?

Evin Sahibi
1 sayfadaki 1 sayfası